2025+ RZRĀ® Pro Series 1200W Subwoofer Kit Subwoofer Kit | UTVS-PRO2-SUB-1200-1
UTV Stereo RZRĀ® Pro Series 1200W Subwoofer Kit Includes:
  • 1 - UTV Stereo Elite Series 1200.1D Monoblock Amplifier
  • 1 - UTV Stereo Rocker Switch Bass Knob
  • 1 - UTV Stereo 86" 8AWG Amplifier Power Harness - 80A Fused
  • 1 - UTV Stereo Pro Series Firewall Amplifier Mount
  • 1 - UTV Stereo Amplifier to Single Subwoofer Wire Harness
  • 1 - UTV Stereo Elite Series 12" Subwoofer - Dual 2Ī©
Ā
Select ADD REAR SUB UPGRADE KIT (4-SEAT MODELS ONLY)
-65%
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Description
Ā
2025+ RZRĀ® Pro Series 1200W Subwoofer Kit Subwoofer Kit | UTVS-PRO2-SUB-1200-1 | R1 Industries