6.5" Cage Mount Pods - Unloaded (Pair) | UTVS-CP65
  • Stock Can-Am X3 cage is 1.85"
  • Typical aftermarket cages are 1.75"
  • Typical Stock RZR Pro Series Models cages are 2.00"
  • Typical Stock RZR cages are 1.75"
*Compatible with '18+ Can-Am X3 2-seat & 4-seat models.
*Compatible with '14-'25 RZR & RZR PRO Series 2-seat & 4-seat models.
*Compatible with '23+ Can-Am Maverick R
Select Choose Your Clamp Size
Select (Optional ) Add 6.5" Powersports Speakers
-65%
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Product image 6
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Product image 11
Product image 12
Product image 13
Product image 14
Description