Polaris® Ranger 1000W Single 10" Subwoofer Kit | UTVS-RNG-SUB-1000-1
UTV Stereo Polaris Ranger 1000W Single 10" Subwoofer Kit Includes:
  • 1 - UTV STEREO Signature Series 1000.1D Monoblock Amplifier
  • 1 - UTV STEREO Rear Amplifier Mount
  • 1 - UTV STEREO Ranger Subwoofer Output Harness
  • 1 - UTV STEREO 86" 8AWG Amplifier Power Harness - 80A Fused
  • 1 - UTV STEREO Polaris Ranger 10" Passenger Enclosure
  • 1 - UTV STEREO Flex 10" Elite Series Subwoofer
  • 1 - UTV STEREO Rocker Switch Bass Knob
-65%
Description