PolarisĀ® Ranger 1200W Dual 10" Subwoofer Kit | UTVS-RNG-SUB-1200-2
UTV Stereo Polaris Ranger 1200W Dual 10" Subwoofer Kit Includes:
  • 1 - UTV STEREO Elite Series 1200.1D Monoblock Amplifier
  • 1 - UTV STEREO Rear Amplifier Mount
  • 1 - UTV STEREO Ranger Subwoofer Output Harness
  • 1 - UTV STEREO 86" 8AWG Amplifier Power Harness - 80A Fused
  • 2 - UTV STEREO Polaris Ranger 10" Passenger Enclosures
  • 2 - UTV STEREO Flex 10" Elite Series Subwoofers
  • 1 - UTV STEREO Rocker Switch Bass Knob
-65%
Description
PolarisĀ® Ranger 1200W Dual 10" Subwoofer Kit | UTVS-RNG-SUB-1200-2 | R1 Industries