PolarisĀ® Ranger 500W Single 10" Subwoofer Kit | UTVS-RNG-SUB-500-1
UTV Stereo Polaris Ranger 500W Single 10" Subwoofer Kit Includes:
  • 1 - UTV STEREO M Series 500.1D Monoblock Amplifier
  • 1 - UTV STEREO Rear Amplifier Mount
  • 1 - UTV STEREO Ranger Subwoofer Output Harness
  • 1 - UTV STEREO 86" 8AWG Amplifier Power Harness - 80A Fused
  • 1 - UTV STEREO Polaris Ranger 10" Passenger Enclosure
  • 1 - UTV STEREO Flex 10" Elite Series Subwoofer
  • 1 - UTV STEREO Rocker Switch Bass Knob
-65%
Description
PolarisĀ® Ranger 500W Single 10" Subwoofer Kit | UTVS-RNG-SUB-500-1 | R1 Industries