Polaris® Xpedition 1200W 10" Subwoofer Kit | UTVS-XPD-SUB-1200-1
UTV Stereo Polaris® Xpedition 1200W 10" Subwoofer Ki Includes:
  • 1 - UTV STEREO Elite Series 1200.1D Monoblock Amplifier
  • 1 - UTV STEREO  Flex 10" Elite Series Subwoofer Dual 2 Ohm
  • 1 - UTV STEREO  Elite Series 1200W Mono Amplifier
  • 1 - UTV STEREO  Xpedition Port
  • 1 - UTV STEREO  Xpedition 10" Subwoofer Grille
  • 1 - UTV STEREO  Xpedition Adapter Ring
  • 1 - UTV STEREO  Rocker Switch Bass Knob
  • 4 - UTV STEREO  Barrel Connectors Female (4-Pack)
  • 1 - UTV STEREO  8AWG 86"Amp Power Harness
  • 1 - UTV STEREO  Xpedition Sub Install Kit
-65%
Description