RZR® Pro Series 500W Subwoofer Kit Subwoofer Kit | UTVS-PRO-SUB-500-1
UTV Stereo RZR® Pro Series 500W Subwoofer Kit Includes:
  • 1 - UTV Stereo M-Series 500.1D Monoblock Amplifier
  • 1 - UTV Stereo Rocker Switch Bass Knob
  • 1 - UTV Stereo 86" 8AWG Amplifier Power Harness - 80A Fused
  • 1 - UTV Stereo Pro Series Firewall Amplifier Mount
  • 1 - UTV Stereo Amplifier to Single Subwoofer Wire Harness
  • 1 - UTV Stereo Elite Series Flex 10" Subwoofer - Dual 1Ω
-65%
Product image 4
Product image 5
Description